Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Vizesi

Bulgaristan Seyahatim İçin Vize Almam Gerekir mi?

bulgaristan vize çeşitleri

Türkiye’den birçok ülkeye seyahat ederken izin alınması gerektiği gibi Bulgaristan’a da vize almanız gerekmektedir.  Devletler arası yapılan anlaşmalar gereği; Türk ve Bulgar vatandaşları gerekli izinleri alamadıkları sürece ülkeler arası geçiş sağlayamazlar. Vize alma aşamasında önünüze çıkabilecek bütün engelleri kaldırarak, vizenizin zamanında elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Başvuru sırasında gerekli belgeler ve detaylı bilgi için hemen bize başvurun.

Bulgaristan Vizesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bulgaristan’a yapacağınız seyahat için; öncellikle gerekli belgeleri temin ettikten sonra, profesyonel bir firma ile anlaşıp sizin adınıza bütün işlemleri takip etmesini sağlamalısınız. Pasaportunuzun geçerlilik süresinin devam ettiğine dikkat etmeniz de önem arz etmektedir. Vize başvurusu için seyahat nedeninizi belirlemeniz bir diğer ölçüt olarak görülmektedir. Seyahat amacının belirlenmesinin nedeni; yapılacak başvuru türünü belirlemektir. 

Bulgaristan Vizenizi Nasıl Hazırlıyoruz?

Murat Tur olarak uzman kadromuzla, profesyonel bir şekilde sizden aldığımız gerekli belgeler ile birlikte hazırladığımız başvurunuzu, önünüze hiçbir engel çıkmayacak şekilde düzenledikten sonra başvuru işlemlerinizi başlatıp, vizenizin zamanında alınmasını sağlayarak planınızda aksama olmasını engelliyoruz. Bu işlemleri en uygun fiyatlar ve en hızlı şekilde tamamlayarak Bulgaristan vizenizi almanızı sağlıyoruz.

Seyahat öncesi ve sonrasında her konuda, siz müşterilerimizi bilgilendirerek, seyahatiniz boyunca karşınıza çıkabilecek sorunları önceden engelliyoruz.

Bulgaristan İçin Hangi Vize Türü Geçerli?

Ülkeler arası uygulanan politikalara göre, Bulgaristan-Türkiye arasında da bir vize politikası uygulanmaktadır. Bulgaristan devleti Schengen ülkeleri arasında bulunmaktadır. Bu da sizin Schengen vizesi ile Bulgaristan’a girişinizde herhangi bir problemle karşılaşmayacağınız anlamına gelir. Bu hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Ancak Bulgaristan ulusal vizesi almanız durumunda diğer Schengen ülkelerine seyahat edemezsiniz.

Schengen Vizesi İle Bulgaristan’a Seyahat Edebilir Miyim?

9 yıldır Avrupa Birliği üyesi olan Bulgaristan, yıl içerisinde Schengen üyeliğine kabul edilmiştir. Bulgaristan için, elinizde bulunan Schengen vizesi ile Bulgaristan’a seyahat edebilirsiniz.

Bu konu da yapmanız gereken profesyonel bir şekilde Bulgaristan Vizesi başvurusu yapmaktır. Sizin adınıza gerekli evraklar listesi ile birlikte düzenleyip konsolosluklar da her hangi bir sorun yaşamanızın önüne geçmiş oluyoruz.

Vize Alırken Hangi Sorunlar İle Karşılaşabilirim?

Bulgaristan vizesi alırken başvuru aşamasında eksik, yanlış veya hatalı belge, beyanat, form, dilekçe vb. nedenlerle başvurunuz tamamen reddedilebilir. Üstelik konsoloslukta hakkınızda oluşabilecek olumsuz izlenim, daha sonraki başvurularınızı da etkileyebilir. Bu nedenle başvurunun bu konuda uzman bir ekip tarafından yapılması şarttır. Deneyimli ve uzman ekibimizle Bulgaristan'a gitmek isteyen müşterilerimiz için hızlı ve sorunsuz vize alınmasını sağlıyoruz.